Viss sākās ar NLO

INTERVIJA PĀRPUBLICĒTA NO ŽURNĀLA “ZINTNIEKS”2015 GADA NOVEMBRA 22 NUMMURA.

Saruna ar rīkstnieku ALDI JĀNŠEVSKI (t.20220151)
Lai gan Aldis uzauga tajos laikos, kad par NLO un āderēm neviens skaļi runāt neatļāvās,viņā interese par šīm lietām, lai gan dziļi noslēpusies, mita jau tad. Un līdzko radās labvēlīgi apstākļi, tie uzjundija visu uzzināt ar urdošu spēku.


Kad un kāpēc sākāt interesēties par āderēm?

Vainīga nejaušība-80-gadu vidū kā elektriķis strādāju Akadēmiskajā bibliotēkā,un reiz kāds tās skaitļošanas centra darbinieks man pastāstīja ka ar rīkstīšu palīdzību var mērīt no zemes nākošo enerģiju līnijas-āderes. Mani tas ieinteresēja,pats izgatavoju rīkstītes un vezdams savu sunīti pastaigās uz Biķernieku mežu,mēģināju ar tam padarboties.Sākumā rīkstītes man nerādija neko,bet ar laikusāku just,kā tās manās rokās reaģē uz no zemes nākošajiem enerģiju starojumiem. Tolaik biju aizrāvies arī ar NLO-80-to gadu vidū beidzot parādījās par nezināmajiem lidojošajiem objektiem līdz tam rūpīgi slēptā informācija,tika izvirzītas dažādas versijas un pieņēmumi. Mana versija bija ,ka to nolaišanās vietas uz Zemes ir saistītas ar āderēm. aizrāvies ar to, Biķernieku mežā sāku meklēt enerģētiski patogēnu zonu,kura varētu būt saistīta ar NLO un,uzmanīgi vērodams koku deformācijas,kas liecina par anomālām zemes enerģijām,uzgāju laukumu,kur deformēto koku koncentrācija bija vislielākā.Šeit uzgāju apli ,kurā enerģija no zemes izgāja margrietiņas zieda formā.Tas lika domāt ,ka šī vieta ir ļoti īpaša un ka tā varētu kalpot kā NLO nosēšanās vieta.Vispār uzskatīju un uzskatu,kaNLO nav jāuztver kā kat kādi noteikti materiāli veidojumi,bet ka tie var būt dažādi-arī universāli enerģētiski veidojumi,un tāpēc var parādīties visdažādākajās vietās.Tad kāpēc lai viena no tām neatrastos Biķernieku mežā? Jatājumu-vai tas tā ir?-uzdevu rīkstītei, saņēmis apstiprinošu atbildi,nezināmās būtnes domās vizualizēju un aicināju uz kontaktu.

-Izdevās- tās atsaucās?

Ar laiku-jā, un mūsu sazināšanās notika ar rīkstītes starpniecību. Es uzdevu jautājumu,un ja atbilde no neredzamajām būtnēm bija “jā”,rīkstīte pagriezās pa labi,-ja “nē”,tad pa kreisi .Turklāt pagriešanās nenotika vienkārši,bet,pirms rīkstīte pagriezās uz vienu vai otru pusi, uz to tika izdarīts enerģētisks sitiens,tā manās rokās gluži vsi palēcās. Kontaktu laikā noskaidroju,ka būtnēm , kas saistītas ar NLO,laiks neeksistē,kur nu vēl- pulkstenis.Tāpēc sarunāt tikšanos noteiktā laikā-pēc mūsu izpratnes-nevarēja.Kārtējo reizi aizgājis uz tikšanās vietu,uzreiz pamanīju zīmes,kas liecināja par neparasto ciemiņu klātbūtni. Bija uzkritis sniegs,un tajā iezīmējies skaists aplis 2,10m diametrā,kas sastāvēja no septiņiem,virzienā uz centru koncentriski arvien mazākiem apļiem.Starp tiem bija sniega kārta kuru no nākošā apļa smuki atdalija it kā ar birstīti rūpīgi attīrīts ledus klājums.Un nekādu citu pēdu.Balts sniegots klajums un koncentriski apļi.Es to apbrīnā uzlūkoju kā apliecinājumu tam, ka visa mana darbošanās, kontakti ar nezināmajām būtnēm,nav alošanās.
Kā noprotat,izņemot vienu draugu, citiem par to neesmu stāstijis.

Ko interesantu kontaktu laikā no NLO pārstāvjiem uzzinājāt?
Man par NLO tika atklāta tāda vizuāla aina, ka vienā brīdī burtiski tirpas noskrēja pār kauliem. Turklāt tas, ka cilvēka acs NLO un būtnes, kas ar tiem pārvietojas, neredz, nenozīmē, ka to nav – varbūt ir tepat kaut kur līdzās, tikai mūsu laikam paralēlā laikā un telpā ,un tas to arī padara mums neredzamu. Objekta nosēšanās laukuma platība man bija likusi saprast arī to,ka tajā esošās būtnes nav divmetrīgas.Kā arī, ka tās,kas izgāja uz kontaktu ar mani,bija tikai starpnieces-pieļauju,ka cilvēku dvēseles. Kaut tāpēc,ka tām-reiz uz Zemes dzīvojušām, bija vieglāk izprast cilvēku domāšanu,uztveri.Turklāt kontaktu vieta arī bija īpaša ,no cilvēku viedokļa-ne visai patīkama. Proti -netālu no tās atradas nogalināto ebreju masu kapuvietas. Un es kontaktbūtnēm biju izteicis tālāk nodot savu vēlmi ar citu civilizāciju pārstāvjiem kontaktēties bez starpniekiem.Kad ieraudzīju sniegā izveidoto apli, sapratu,ka tas ir izdarīts,un izjutu milzīgu gandarījumu-tātad viņi uzskatīja, ka es tiešām varu būt kontaktpersona.Vēlāk to apstiprināja man dotā iespēja ieraudzīt viņu gaisa kuģi.Tas notika ap pusnakti-izvedis pastaigā suni,debesīs ieraudzīju lidojam objektu apmēram 150 m diametrā.Bija skaidra,mēnesgaismas pielieta bezvēja nakts. Objekts pārvietojās gar Biķernieku meža malu-bez skaņas bez ugunīm. Tā apakšējā daļa bija stipri līdzīga gigantiskkam paraboliskās antēnas šķīvim.Ielu apgaismojums blāvi atspīdēja sudrabaini metāliskā tonī.Objekta augšējā daļā,cik varēju saskatīt,atradās raidītāja antenai līdzīga smaile.Pirmajā mirklī nospriedu ,ka esmu par NLO pārdomājies un man rādās vīzijas.Novērsu no tā skatienu,iekniebu kājā,bet kad pēc brīža atkal palūkojos uz meža malu,objektu redzēju joprojām-tikai tas ,lēnām lidojot,bija aizvirzījies krietni tālāk.Šādi sevi pārbaudīju vairākkārt, un -tā tiešām nebija vīzija.Sāku domāt,ka nu jau viņi mani aicina kontaktēties, un ātri par to pārliecinājos.Pēc dažām dienām,vakarā ,kad jau gribēju iet gulēt, no dzīvokļa ārsienas puses pēkšņi sajutu īpatnējas spēcīgas enerģijas ietekmi,galvā radās savāda sajūta. Apjautu,ka tas ir jau tiešs uzaicinājums uzsākt kontaktēšanos, un…tad es nopietni sabijos, jo nezināju,ar ko tas var beigties.Lai izvairītos no uzaicinājuma atkārtošanas,aizbraucu pārnakšņot pie mātes.Nākamajā dienā atgriežoties mājās ,pamanīju, ka pie kaimiņu mājas augošajam slaidajam bērzam bija”nogriezta”galotne-to neatradis citu piemērotu nosēšanās vietu,bija izdarījis NLO. Un tā kā šie objekti,kā jau minēju,mēdz būt cilvēka acij neredzami,no rīta visi tikai brīnījās par nolauzto bērza galotni-vētras naktī nebija,arī citus trokšņus neviens nebija dzirdējis.Tikai vēlāk kāds no blakus ielās dzīvojošajiem ieminējās,ka tonakt redzējis debesīs pārvietojamies gaismas lodes.Tāpat cilvēki bija pamanījuši savādo, manis atklāto apli Biķernieku mežā. To pat bija atbraukusi filmēt kādas televīzijas filmēšanas grupa.

Runājot par NLO, pavisām aizmirsām rīkstniecību!
Atšķirībā no NLO trakuma, tā nekur nepazuda – pārtraucis meklēt kontaktus ar viesiem no kosmosa, rīkstniecībai pievērsos nopietni. Lasīju visu pieejamo literatūru par āderēm, Hartmana un Kirī līnijām, un kā pirmo pārbaudīju savu dzīvokli. Tam sekoja citi līdz āderu noteikšana kļuva par manu dzīvesveidu.

Tiešām esat vienīgais, kurš jebkuru āderi, to krustpunktus, arī Hartmana un Kirī līnijas, spējat noteikt bez rīkstītes vai citiem plīginstrumentiem?
To neesmu izteicis kā apgalvojumu, bet kā pieņēmumu – salīdzinot savu un citu rīkstnieku darbošanos. Pats ar ķermeni – jau ieejot telpā, varu pateikt, kur kura iet. Varbūt tā ir man dota papildus maņa… un rīkstīte vai svārstiņš ķermeņa izjūtas tikai apstiprina.

Ko iesakāt darīt cilvēkam,kura dzīvokli caurauž dažādas āderes, līnijas?
Atšķirībā no rīkstniekiem, kuri dažādas āderes, Hartmana un Kirī līnijas pakārto zem viena vārda-āderes, es tās tomēr dalu.Jo ūdens āderes ir ļoti neregulāras,mainīgas -līdzīgi kā upes,kuras tek pa savām dabīgajām gultnēm+-
.Savukārt Hartmana un Kirī līnijas ir ģeometriski precīzi savilktas, tās ir kā Zemei pārvilkts tīkls ar taisnstūra kvadrātiem .Protams,no zemes nākošo enerģiju starojuma līnijām ,kas līdzīgi lāzera staram iet taisni uz augšu-ja tās ir mājas 1. stāvā,tad būs arī 9. un 20.,vēlams izvairīties,vismaz ilgstoši neatrasties uz tām un savu guļvietu noteikti novietot no tām brīvā vietā. Turklāt ne līdakastes ne spoguļi,pakavi,metāliskas follijas,laukakmeņi vai dažādas formas stiepļu pinumi starojumu ietekmi nemazinās-ja vien uz neilgu laiku,un arī tad tikai pšiedvesmas ietekmē.Tāpēc cilvēkiem,kuriem dzīvokli caurauž dažādu zemes starojumu tīkls,bet kuri grib sevi paglābt no iespējas tās ietekmes rezultātā ar laiku saslimt ar onkoloģiskām slimībām,hronisku reimatismu utt.gultu iesaku likt šī tīkla “acī”. Tāpēc jau būtu pareizi mājas būvēt,vadoties no rīkstnieka ieteikumiem-maksimāli izvairoties no tā,ka āderes,līnija sšķērsos dzīvojamās telpas. Arhitektiem ēku jāizplāno tā lai cilvēkiem kaitīgais starojums iet caur sienām,kāpņu telpu palīgtelpām-mūsu seņči taču to ņēma vērā.Starojuma ilgstoša ietekme neizbēgami akumulējas organismā un sekas būs- slimības .Jautājums tikai, pēc cik ilga katrs tās izjutīs-tas jau atkarīgs no cilvēka imūnsistēmas. Līdzīgi kā ar kokiem mežā vai dārzā-kamēr jauni,tie starojumu pacieš,no ārpuses stumbrs ir nevainojams,bet iešpusē koksne pamazām sagriežas ka korķu viļķis.Un pēc gadiem stumbrā parādās plaisas un iekšā ,izrādās ir vēzis…

-Kā domājat -no kurienes visas šīs līnijas zemē rodas,no kurienes nākenerģiju starojums?
Man šķiet, ka šajā gadījumā Kosmosa spēki ir bez vainas-starojums plūst no zemes kodola. Un līdz Zemes virsmai,līdz mums tas viendabīgi nonāk nevis tāpēc, ka zeme ir saplaisājusi,bet drīzāk tāpēc,ka stari ceļā pārklājas,veidojot stāvviļņus kas gluži tāpat kā Zemes kodols ,atrodas precīzi noteiktās vietās.Dabā bez dažādu āderu un līniju starojuma vērojams arī Svētvietu starojums.Tas ir pavisam savādāks, tam raksturīga apļa forma-līdzīgi kā NLO nosēšanās laukumos.Un no Svētvietu starojuma centra koncentriskos apļus šķērso radiālas līnijas-tās sakārtojas tāpat kā velosipēda riteņa spieķi attiecībā pret ārējo aploci.Tikai šo aploču diametri kļūst arvien lielāki un pašas aploces arvien tuvāk viena otrai-līdz šo apļu darbība beidzas..

-Svētvietās arī neviens neuzturējās ilgstoši…
Tajos esošās enerģijas cilvēkus var ārstēt, izmantojot tās kā pretpolu-ja uzkrātas ilgstošas akumulējošas enerģijas no ūdens āderēm.Svētvietas tās noārda, jo darbojas tām pretēji.Savukārt,ilgstoši uzturoties Svētvietā arī tās enerģija var ietekmēt nelabvēlīgi.

Un kā ar uguns āderēm – ja sāpot galva, brīdi uz tās jāpaguļ – tad sāpes pārejot.
Uguns āderu augšupkāpjošā starojuma vietās mūsu seņči esot būvējuši skursteņus – lai būtu labāka vilkme, bet es tādu sakarību, ka šīs enerģijas liktu pārvietoties gaisam, pamanījis neesmu. Tapēc domāju, ka šāda kārtība no seņčiem pārņemta tādēļ, lai šajā vietā neviens nesadomātu likt gultu.

-Jūs savu īpašo maņu just āderes, Hartmana un Kirī līnijas izmantojat lai palīdzētu cilvēkiem onkoloģisko saslimšanu gadījumos.
Es apskatu viņa dzīvokli, māju, nosaku visu starojumu vietas un norādu, kurās no tām, ilglaicīgi uzturoties varētu veicināt dažādu hronisku un onkoloģisku slimību atīstību ,jo tās tiešām ļoti “draudzējas” ar āderēm, līniju krustpunktiem. Un to vai tās jau ietekmējušas cilvēku, var nolasīt viņa biolaukā, kas formas ziņā ir līdzīgs olai – iekritumi vai izvirzījumi tajā ir slimības pazīmes. Es biolauku skenēju ar rīkstītes palīdzību. Ja cilvēks pēc tam, kad apskatījis viņa dzīvesvietu ir ņēmis vērā manus norādījumus gultu novietot citviet utt., biolauka deformācija noteikti būs mazinājusies, bet ja ne – tā būs vēl izteiktāka. Tomēr neņemos apgalvot, ka slimības, kas organismā jau ieperinājušās, attīstību “nobremzēs” vai tās vispār likvidēsies tikai gultasvietas maiņas dēļ. Turklāt ne jau āderes vien vainīgas pie dažādu slimību rašanās un attīstības.

Jūs pats vai jūsu tuvinieki arī ir izjutuši Aderu ietekmi?
Zinu, kur tās atrodas manā un manas mātes dzīvoklī, arī mēbeles ir pārvietotas, bet vispār man ar āderēm paša mājās ir līdzīgi kā kurpniekam ar kurpēm – vairāk tās “uzmanu “citu dzīvesvietās ,nevis savējā.

-Tiekat aicināts āderes noteikt arī lauku īpašumos?
Jā un lai cilvēki ticētu tam,ka saku taisnību, nevis pats kautko izfantazēju,zemē dzenu mietiņus un starp tiem pa Hartmana un kirī līnijām velku auklas. Sanāk vesels “zirnēkļa tīkls “,kurā pats reizēm pinos,bet zemes īpašnieks savilkto auklu režģi var nofotografēt un,pieaicinot vēl kādu rīkstnieku,pārliecināties ,vai es runāju taisnību. Starp citu -Latvijā ir parādījušies nekustāmā īpašuma pārdevēji ,kuri to pārdod jau ar uzmērītu āderu tīklu,kas ir ļoti pareizi.Tikai pagaidām tādu ir maz.Man ar viņiem izveidojusies sadarbība ,vispirms mēs ar pārdevēju aizbraucam uz zemes gabalu vai telpām kādā mājā,es tās “diagnosticēju”,viņš manu veikumu nofotografē ,un šo bildi iespējamam pircējam izsniedz kā noskatītā īpašuma ” pasi “.Gadījies secināt ,ka no pārdodamās mājas labāk mukt pa gabalu,nekā to pirkt,jo visas telpas pamatīgi “izstaigājušas” vairākas ūdens āderes .Tad vienmēr pajautāju -kāpēc iepriekšējie māju saimnieki izlēma tās pārdot? Izrādās ka mājās vienmēr bijuši strīdi,pamatīgas dzeršanas,cilvēki slimojuši-līdz bijuši spiesti to pārdot. Tad apsekojot dārzu ,atklāju,ka te ūdens āderu ietekme beidzas,ir Hartmana Kirī līnijas,bet tās cilvēkiem nav tik bīstamas.Viskaitīgākie ir punkti kuros krustojas šīs līnijas un vēl ūdens ādere -Ķīnā šos krustpunktus sauc par ” Drakona zobiem”.Tie savu nešpetno ietekmi uz cilvēku parāda jau pēc neilga laika-to negatīvais starojums ir ļoti spēcīgs.

-Tātad, ja ģimenē ir nopietnas problēmas, pirms doties pie psihologa, vajag izsaukt rīkstnieku!
Jā, bet, protams, nevar apgalvot ka visos gadījumos pie problēmām vainīgi tikai no zemes nākošo enerģiju starojumi.

Jūtat arī līdzcilvēku enerģētiku?
Tam nopietnu uzmanību neesmu pievērsis un cilvēka enerģijām noteikti ir citādāka daba. Ja viens cilvēks otram apzināti vēl kautko sliktu, liela nozīme ir tam ,cik spēcīgs ir tā cilvēka biolauks, kuram kaitnieciskā enerģija tiek sūtīta. Ja viņš apzinās ka kāds viņam sūta kaitējumu, spēcīgs biolauks pat neapzināti ap cilvēku rada aizsarglauku ,kurš lielu daļu kaitējuma atvaira. Pat čigānu lāstu, kuri skaitās ļoti spēcīgi, iedarbība atkarīga no cilvēka biolauka, pašiedvesmas – ja viņš pieļauj, ka lāsts viņu ietekmē, tad biolauka aizsardzība samazinās.

-Rīkstniecība šobrīd ir jūsu pamatnodarbošanās?
Nē ar to nodarbojos paralēli elektriķa darbam. Ieeju mājā kā elektriķis un, protams, jūtu arī āderes. Ja cilvēks ir ieinteresēts par tām uzzināt, izstāstu. Daļa par āderēm un to ietekmi tiešām dzirdējuši tikai pa ausu galam, bet, kad sāku stāstīt un skaidrot, jūtu, ka viņi klausās ar neviltotu interesi, lūdz pārbaudīt visas dzīvokļa vai mājas telpas. Arī aku, pirts vietas.

-Vakara pastaigās joprojām dodaties kopā ar sunīti?
-Kad mans fraņču buldodziņš, kuru pastaigās uz Biķernieku mežu vedu NLO laikā, aizgāja citos medību laukos, paņēmu Stafordšīras terjeru, jo gribēju, lai suns beidzot aizstāv sevi, nevis man no lielākiem suņiem jāaizstāv savu klēpju sunīti. Un tā arī bija – kad ar stafordšīrieti gāju pa taku, citi mums meta līkumu, bet nu jau viņa vairs nav. Vai vēl kādu suni ņemšu, nezinu, jo dzīvoju saimnieka mājā, un viņš nav suņumīlis.

Kāds ir jūsu viedoklis par noslēpumainajām labības laukos atstātajām zīmēm?
Esmu pārliecināts, ka tā ir NLO vai citu ārpuszemes civilizāciju enerģiju atstātas pēdas. Skeptiķi, kuri uzskata, ka tas ir cilvēku roku darbs un paši mēģina izveidot kautko līdzīgu, tomēr ir spiesti atzīt, ka viņi neko tamlīdzīgu izveidot nespēj – šīs zīmes veido daudz sarežģītāku rakstu. Turklāt to izvietojums, proporcijas īsti iezīmējas tikai skatoties uz tām no liela augstuma.
Bet kā kat kādi nezināmi objekti, ņemot vērā kaut šobrīd militāristu izmantotās visjūtīgākās modernās tehnoloģijas,uz zemes var ierasties,neviena nepamanīti?
Citu civilizāciju pārstāvji savā attīstībā acīmredzot ir krietni pārāki -viņi uz mums visdrīzāk noraugās kā uz maziem bērniem, kuri kosmosa kuģus būvē no “lego” klucīšiem.

Jūsu īpašumā ir īpašs laukakmens. Ar ko tas tieši izceļas?
Es to atradu pamestā karjerā netālu no mūsu mājām Aucē-pamanīju, ka akmenim ir asi izteikta augšējā līnija-tā iet līklocī ,kas atgādina ūdens āderi. Papētot to tuvāk ,ievēroju, ka akmens apakšējā daļā ir raksts-līnija kas atgādina cilvēka smadzeņu encefalogrammu,bet virs tās raksts, kas līdzīgs cilvēka sirds elektro- kardiogrammai. Savukārt tā virspusē izveidojusies tāda kā čūska ,kas līdzinās organisma bioloģisko ritmu pulsācijas līnijai-te augšā te lejā.Tāpēc atrasto akmeni nosaucu parr čūskakmeni. Tiešām izskatās, ka tas apkopo cilvēka organisma vadošās enerģijas un liek domāt ka tās “sēž” arī pašā akmenī. Tikai tas dzīvo saules mūžu.